Гаррі Поттер та Смертельні Реліквії
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Гаррі Поттер та Смертельні Реліквії

Не будь маглом, підтримуй українське!

ФорумПошукЗареєструватисьВхід

"Bronze"

Донизу 
АвторПовідомлення
Help

Help

К-ть повідомлень : 38
Registration date : 05.05.2008

"Bronze" Empty
СтворюватиТема: "Bronze"   "Bronze" Icon_minitimeСр 04 Черв 2008, 09:16

Просторий темний бар, місце, в якому до вас нікому нема діла... Бармен - химерний, сухенький чолов"яга з виряченими очима - плювати хотів на все магічне законодавство, він продасть вам все, що завгодно, хоч і здере за це три шкури. Рідко тут зустрінеш злиднів та волоцюг - це місце їм не по кишені.
На початок Донизу
Betelgeuse Teese

Betelgeuse Teese

К-ть повідомлень : 9
Зовнішність : Одягнена в мантію. Лискуче чорне волосся зібране в тугий вузол
З собою : Чарівна паличка
Registration date : 03.06.2008

"Bronze" Empty
СтворюватиТема: Re: "Bronze"   "Bronze" Icon_minitimeСр 04 Черв 2008, 17:29

<<<Провулок Магнолій

Етель увійшла до бару, за її спиною зачинилися двері, голосно гепаючи об одвірки. Бармен, що меланхолійно протирав келихи за барною стікою на неї навіть і не глянув. Етель зняла капюшон і рушила до нього.
- Добрий вечір, мадам. Чогось бажаєте?.. - химерний чоловік уважно подивився на Етель, в якій впізнав свою постійну відвідувачку.
- Вогневіскі, - хрипко наказала Етель і понишпорила у кишенях мантії.
Дістала сигарети, запалила.
- Будь-ласка, мадам.
Він поставив перед нею склянку з вогневіскі. Етель підняла голову і похмуро вирячилася на нього, пускаючи кільця білого диму.
- Ну, як воно?.. - нарешті запитала вона з відразою в голосі.
Етель вже звикла до цього ідіота, який завжди намагався до неї підлеститися. Хоча, віддаючи йому надежне, він робив це набагато витонченіше, ніж інші...
- Все добре, мадам, - запевнив її бармен.
Етель пирхнула і взяла склянку з вогневіскі. Золотиста рідина потекла у горло, приємно обпікаючи нутро. Вона відчула, що бармен досі стоїть поруч з нею і дивиться. Вона поставила склянку.
- Щезни.
Бармен коротко кивнув і зник у підсобному приміщенні. Двері бару знову розчинилися. Етель повернула голову, дивлячись на новоприбулого. Чоловік років 25 у чорній робочій мантії, з гарновичещеним взуттям та акуратною зачіскою, на мить застиг на порозі. Його погляд зупинився на Бетельгейзе, що сиділа коло барної стійки, схиливши голову. Він рішуче попрямував до неї.
- Я не мав жодних сумнівів, що зустріну тебе тут, - замість привітання сказав чоловік.
- Привіт, Ганс, - кисло привіталася Етель і вихилила залишки вогневіскі. - Не можу сказати, що дуже рада тебе бачити.
Ганс стомлено зітхнув.
- Етель, ходімо додому. Будь-ласка...
Етель не відповіла. Знову понишпорила в кишенях, дістала галеон і поклала його на стійку. Затушила сигарету і встала.
- Ти прийшов сюди? Добре, тоді я піду кудись деінде...
- Етель!
- Мене чекає Темний Лорд, - відрізала Етель і попрямувала до виходу.
Вона брехала - її не чекав Темний Лорд.
Брудна свиня! - подумала Етель, штовхаючи двері. - Скільки можна пхати свого довгого носа в чужі справи?!..

>>>Провулок Магнолій>>>. . .>>>Дім
На початок Донизу
Лорд Волдеморт

Лорд Волдеморт

К-ть повідомлень : 7
Зовнішність : дуже бліда шкіра, біле як крейда і схоже на череп обличчя, ніздрі як у змії, червоні очі із зміїними зіницями, тонке скелетоподібне тіло і довгі тонкі руки з неприродно довгими пальцями.чорна мантія.Ненавиджу маглів та бруднокровців.Обожнюю темні мистетцтва.Мої посіпаки смертежери.Найвідданіші Белатриса Лестранж.
З собою : Змія Наджінні,паличка Тис та пір'їна фенікса. 12 дюймів. Досить пружна.
Registration date : 18.01.2012

"Bronze" Empty
СтворюватиТема: Re: "Bronze"   "Bronze" Icon_minitimeСр 18 Січ 2012, 14:49

<<<Провулок Магнолій
Imperio підходить до бармена. -Де пішла ця жінка??!Я питаю де пішла ця жінка?????!!!!! -Яяяя незззнаюю,-почав заікатися бармен. -Кажи де вона пішла?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Інакше я тебе вб ю!!!!!!!!!! -Пппанннее,пппаанннее,-не знаючи що говорити продовжував він. -Авада Кедавра,-скрикнув Imperio і бармен повалився до підлоги після чого Imperio зникнув.
>>>Провулок Магнолій>>>...>>>Гогвортс
На початок Донизу
Спонсируемый контент

"Bronze" Empty
СтворюватиТема: Re: "Bronze"   "Bronze" Icon_minitime

На початок Донизу

"Bronze"
На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Гаррі Поттер та Смертельні Реліквії :: Чарівні місця :: Лондон :: Алея Ноктерн-
Перейти до: