Гаррі Поттер та Смертельні Реліквії
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Гаррі Поттер та Смертельні Реліквії

Не будь маглом, підтримуй українське!
 
ФорумПошукОстанні зображенняЗареєструватисьВхід

 

 Кімната на Вимогу

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
Help

Help


К-ть повідомлень : 38
Age : 65
Registration date : 05.05.2008

Кімната на Вимогу Empty
ПовідомленняТема: Кімната на Вимогу   Кімната на Вимогу Icon_minitimeСр 07 Травень 2008, 15:37

Кімната розташована на 8 поверсі, навпроти гобелена, де тролі б'ють палицями Варнаву Дурнуватого.

Інколи вона є, а інколи її немає, проте коли вже вона з'являється, то завжди обладнана відповідно до вимог шукача. Люди переважно натикаються на неї тоді, як чогось потребують, але потім найчастіше ніколи її більше не знаходять, бо не знають, що вона завжди тільки й чекає, щоб прислужитися, паничу.
Повернутися до початку Перейти донизу
Лорд Волдеморт

Лорд Волдеморт


К-ть повідомлень : 7
Age : 97
Зовнішність : дуже бліда шкіра, біле як крейда і схоже на череп обличчя, ніздрі як у змії, червоні очі із зміїними зіницями, тонке скелетоподібне тіло і довгі тонкі руки з неприродно довгими пальцями.чорна мантія.Ненавиджу маглів та бруднокровців.Обожнюю темні мистетцтва.Мої посіпаки смертежери.Найвідданіші Белатриса Лестранж.
З собою : Змія Наджінні,паличка Тис та пір'їна фенікса. 12 дюймів. Досить пружна.
Registration date : 18.01.2012

Кімната на Вимогу Empty
ПовідомленняТема: Re: Кімната на Вимогу   Кімната на Вимогу Icon_minitimeСр 18 Січ 2012, 14:21

"Я хочу знайти місце в якому я зможу заховати меч Грифіндора"
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Кімната на Вимогу
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Гаррі Поттер та Смертельні Реліквії :: Гогвортс :: Технічні кабінети-
Перейти до: